Z Świętym Józefem Za pan brat

Audycja nosi wdzięczną nazwę "Z Świętym Józefem za pan brat".

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, którą prowadzą przedstawiciele naszego Bractwa, w 3 sobotę miesiąca na antenie Diecezjalnego Radia Doxa. A po różańcu czas na rozmowę z udziałem Braci Józefowych. Audycja nosi wdzięczną nazwę "Z Józefem za pan brat"
Nasza obecność w Radiu będzie cykliczna. W każdą 3 sobotę miesiąca wieczorem będziemy mieli okazję do wspólnej modlitwy i spotkania na antenie radiowej z Rektorem Bractwa i przedstawicielami naszej wspólnoty z poszczególnych rejonów i stanów. Zawsze po różańcu będzie okazja do krótkiej rozmowy z obecnymi w studiu gośćmi na temat naszej wspólnoty, a tym samym do upowszechniania kultu św. Józefa i przekazu ważnych informacji z życia naszej wspólnoty.

Różaniec rozpoczyna się o godzinie 20.00. Od 21.00 trwa godzina rozmowa.

Radiu Doxa dziękujemy z umożliwienie nam tych wieczornych spotkań modlitewnych na antenie.

Radia Doxa można słuchać na częstotliwości 107,9 FM oraz dodatkowo na 87,8 FM (Racibórz), 89,6 FM (Kędzierzyn-Koźle), 96,7 FM (Nysa), a także na www.doxa.fm. Dostępny jest też player na telefony komórkowe z systemami iOS i Android (wystarczy wpisać hasło Doxa).

Dotychczasowe audycje dostępne są w zakładce materiały.