Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

-O cudowne uzdrowienie Agnieszki, w walce z chorobą nowotworową (prosi Norbert),

-W intencji nawrócenia Janusza (prosi Aneta),

-W intencji żony Kasi oraz  za mamę, córke, Izę, brata, Asie, Zdzicha, Edka z mamą, Artura, Maćka, Piotra. Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych. (prosi Adam),

-O cud uzdrowienia mamy Marii (prosi Agata),

-W intencjach Magdaleny (prosi Magdalena),

-O dobrego męża (prosi Monika),

-O dobre wyniki i zdrowie dla siostry (prosi Klaudia),

-Za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny proszę Dobrego Boga o jak najszybsze wyjście ze szpitala dla Tadeusza, a w czasie leczenia o zniesienie w pokorze pobytu (prosi Paweł),

-Bardzo proszę o modlitwę za mnie o wyjście z depresji i lękòw, o spokojną pracę, oraz o pokòj i miłość w mojej rodzinie (prosi Aneta),

-Proszę o łaskę znalezienie i podjęcia pracy dla syna Dawida,o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla syna Michała i córki Bernadetty,o straż Aniołów w rodzinie Sabiny,o potrzebne łaski dla syna Dawida w dniu jego 26 urodzin,za ojca Mateusza o potrzebne siły w posłudze egzorcysty nad naszą rodziną. (prosi Sabina)

-Św. Józefie patronie dobrej śmierci, proszę Cię aby umierający Henryk, już nie cierpiał. (prosi brat Andrzej)

-Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę a także o radość życia i pokój serca a także o Boże Błogosławieństwo. (prosi Weronika)

-Proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa oraz o szybki powrót męża do domu, o zdrowie i siłę dla mnie oraz o dar macierzyństwa (prosi Emilia),

-O piękną miłość dla Emilki (prosi Małgorzata),

-O potomstwo Ali z Adamem, założenie Ali z Adamem szczęśliwej rodziny oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski Ali Adamowi i ich rodzinom (prosi Ala),

-Proszę o modlitwę za moje sakrametalne małżeństwo które zagrożone jest rozpadem. Proszę o łaskę pojednania przebaczenia nawrócenia i cudu przemiany serca mojego męża Pawła. O przywrocenie zgody i miłości w naszym małżeństwie (prosi Beata),

-Pokornie proszę o modlitwę w intencji mojej wspólnoty, 21 lutego tj.czwartek mamy wybory wspólnotowe, od których zależy dobro naszej wspólnoty, sytuacja jest trudna,błagam o wsparcie. (prosi siostra Nicola)

-O dar relacji dla Gosi (prosi Gosia),

-W intencjach Piotra (prosi Gosia),

-Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy o zdrowie (zapalenie płuc stan poważny). (prosi Katarzyna)

-O założenie szczęśliwej rodziny przez Alę i Adama oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla ich rodzinom (prosi Ala)

-Za brata i Danielka (prosi Iwona),

-W intencjach polecanych przez Zofię (prosi Zofia),

-Bardzo proszę o modlitwę o dar potomstwa dla mnie i mojego męża oraz o uzdrowienie z niedoczynności tarczycy typu Hashimoto. (prosi Marzena)

-W intencjach polecanych przez Joannę (prosi Joanna)

-Św Józefie proszę o czysty i piękny kwiat miłości dla Jakuba, Jakuba, Stanisława, Tomasza, Tomasza, Sylwii, Sabiny, Piotra, Doroty, Bożenny, Estery, Stanisława, Elżbiety, Grzegorza, Christosa, Christosa, Georgiosa, Zuzanny, Gracjana i Beaty. (prosi Sylwia)

-Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego ukochanego Michała z choroby nowotworowej (prosi Kasia)

-O dobrą pracę i męża (prosi Monika)

-O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie. (prosi Ala)

-Proszę o znalezienie pomocnej dłoni w długach finansowych mojej wielodzietnej rodziny (prosi Sabina)

-Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i maluszka, o szczęśliwy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie. (prosi Lidia)

-Proszę o modlitwę za Pawla i Monike, o rychłe spotkanie, uzdrowienie milosci i zgode pomiedzy nami. (prosi Monika)

-Proszę o modlitwę w intencji moich przyjaciół singli w wieku 30+: Natalii, Marty, Juliusza, Piotra, Marcina i Jagody, Joanny. Oby dobry Bóg pozwolił im spotkać miłość na którą czekają i założyć rodzinę. (prosi Ludwika)

-O dar pieknej rodziny i pieknej milosci budujacej (prosi Wiesia)

-W intencjach polecanych przez Łukasza (prosi Łukasz)

-Przez wstawiennictwo św. Józefa z podziękowaniem za szczęśliwą operację oraz o siły dla dalszej walki z chorobą nowotworową dla Barbary (prosi brat Krzysztof)

-O odnalezienie sensu życia (prosi Gosia)

-W intencjach polecanych przez Gosię (prosi Małgorzata)

-O nawrócenia Janusza (prosi Aneta)

-O ulgę w cierpieniu, zaufanie Bogu, szybki powrót do zdrowia- prawidłową diagnozę lekarza i dobrze dobrane leki bez skutków ubocznych, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, aby relacje w mojej rodzinie uległy znacznej poprawie (prosi Martyna)

-O ocalenie nasze i moje. (prosi Ewa)

-Błagam o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną. O uwolnienie mojej żony od kochanka i od wszelkich związań demonicznych i o dochowanie przysięgi małżeńskiej. (prosi Radosław)

-O powrót do zdrowia dla Marcina, o światło Ducha Świętego dla lekarzy (prosi brat Andrzej)

-Proszę wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Bóg zapłać wszystkim. (prosi Grzegorz)

-Proszę o modlitwę za moją rodzinę, w szczególności za ojca i braci - alkoholików. (prosi Mariusz)

-W intencji zdrowia i błogosławieństwa, dla synów- Krzysia i Piotrusia, męża Roberta, Siostry, Rodziców, Babci Heleny, a także o moje zdrowie, dziękując jednocześnie za wszelkie dotychczasowe błogosławieństwa (prosi Agnieszka)

-O łaskę zdrowia dla taty Ryszarda (prosi Paweł)

-O dar dialogu i rozwianie wszelkich wątpliwości Adama dotyczących wspólnej przyszłości z Weroniką. O łaskę odbudowania i dania sobie szansy na wspólną przyszłość. O rozwiązanie trudności, które doprowadziły do zwątpienia Adama i pomoc w znalezieniu drogi powrotnej do siebie. (prosi Weronika)

-O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie (prosi Ala)

-Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej (prosi Justyna).