Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

-Przepraszam za wszystkie grzechy, proszę Boga o wybaczenie, a także o wyratowanie z bardzo dla mnie trudnej sytuacji, w której się znalazłem oraz o potrzebne w tym czasie łaski. (o modlitwę prosi Piotr).

-Proszę o modlitwę za moją firmę te w której pracuję i która zleca mi pracę żeby był dużo pracy,dzisiaj szef coś wspomniał że jak bd tak jak do tej pory to będą zwolnienia a nie chce przechodzić znowu to co kiedyś Panie Boże pomóż nam i spraw żeby nas nie zwalniali żeby w końcu byli zadowoleni z naszej pracy i chcieli z nami współpracować dalej. (o modlitwę prosi Beata).

-Proszę o modlitwę za małżeństwo przyjaciół, które przeżywa kryzys. O dar Ducha św. do ich wspólnego dialogu, przemiany i pojednania. (o modlitwę prosi Piotr),

-O usunięcie wszelkich przeszkód do założenia rodziny Ali. O założenie szczęśliwej rodziny z dobrym człowiekiem. O zdrowie, potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzyśka, Agaty, Teresy, Daniela oraz Stefanii (o modlitwę prosi Ala),

-O zdrowie dla Ireny (o modlitwę prosi Gerard),