Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

-Za wstawiennictwem św. Józefa proszę o zdrowie dla ciężko chorego ojca narzeczonej mojego syna (prosi Ryszard)

-Za wstawiennictwem Św. Józefa prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego kolegi Huberta (prosi brat Norbert)

-Proszę o modlitwę w intencji moich bliskich zmarłych mamę Danutę,tatę Jana oraz brata Zbyszka. (o modlitwę prosi Córka)

-Św Józefie wstawiaj się za synem u Boga w trudnej sytuacji. (prosi Mama)

-Chciałabym prosić o dojrzałego, odpowiedzialnego, konserwatywnego męża z charyzmą, dobrym sercem i charakterem z bogactwem cnót w duszy. Proszę o męża wspaniałomyślnego, wielkodusznego i pełnego empatii (prosi Czcicielka)

-Proszę Cię św Józefie o cnotliwą synową, mądrą i kochającą (prosi Matka)

-Proszę o modlitwę o nawrócenie serc, opamiętanie, łaskę dobrej spowiedzi, cnotę wiary, pokory, czystości i roztropności dla grzesznych Małgorzaty i Dariusza. (prosi Sylwia)

-Proszę o modlitwę do św Józefa o restaurację i wyposażenie mojego domu, ocieplenie, naprawienie podłóg, dachów, instalacji. (prosi Sylwia)

-Za wstawiennictwem św. Józefa proszę o zdrowie dla wnuka Krzysia i Jego matki Katarzynę i o miłość i jedność dla Katarzyny i Pawła. (prosi dziadek Jerzy)

-Panie Jezu Miłosierny, Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam gorąco z pokorą o cud uzdrowienia dla Mamy, która leży w szpitalu po przebytym zawale oraz o Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny. (prosi Hanna)

-Św. józefie proszę Cię w intencji całej naszej parafii, całego naszego miasta i całej naszej archidiecezji oraz całej nasze ojczyzny, aby były święte. Aby cały świat byłu święcony i coraz bardziej zdążał do coraz większej świętości. Święty Józefie przez przeczyste Twe serce uproś pokój całemu światu i zabawienie wieczne duszom czyśćowym.  (prosi teresa z jastrzebia zdroju)

-Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, w którym jestem nieszczęśliwa. Niech mój mąż zmieni swoje błędne postępowanie, niech podejmuje dobre decyzje dla nas, niech będzie szczery w stosunku do mnie. (prosi Ola)

-Błagam o modlitwę przez wstawiennictwo Świętego Józefa w intencji ocalenia duszy mojego męza Krzysztofa, uratowanie naszego małżeństwa i rodziny (prosi Beata)

-Bracia, Basia, u której wykryto kilku milimetrowego guza w piersi zaczyna drogę diagnoz i leczenia, módlmy się za lekarzy, którzy będą się nią opiekować oraz za jej rodzinę, aby nasz Pan obdarzył ich wszystkich potrzebnymi łaskami zgodnie z Bożą Wolą. (o modlitwę prosi brat Andrzej)

-Za wstawiennictwem św. Józefa o znalezienie mieszkania dla mojej rodziny (prosi Dawid)

-Za wstawiennictwem św. Józefa proszę o łaskę zdrowia dla wnuka Krzysia i jego matki Katarzyny oraz o jedność dla nich. (o modlitwę prosi dziadek Jerzy)

-O Boże błogosławieństwo, prawidłowy przebieg ciązy i szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny Rydwańskiej (o modlitwę prosi Andrzej Makowski)

-Prosimy o cud uzdrowienia dla Agnieszki z Kedzierzyna Koźla - matki trójki dzieci,która jest w śpiączce. (o modlitwę prosi Ania i Janusz) 

-Bardzo proszę o modlitwę za mnie. (o modlitwę prosi Aneta)

-Św. Józefie, błagam o łaskę odrodzenia wzajemnej miłości, pokonania przeszkód i połączenia sakramentem małżeństwa Heleny i Mariusza. (o modlitwę prosi Helena),

-Św. Józefie,proszę wyproś mojemu synowi nawrócenie i uwolnienie z nałogów i niskiej samooceny. Proszę by ułożył sobie życie osobiste. Proszę też o modlitwy za całą moją rodzinę. (o modlitwę prosi Grażyna)

-Pomodlimy się za zdrowie Krzysia Padus niech Bóg ma go w opiece. (o modlitwę prosi Wujostwo Rasiewicze)

-Proszę Braci z Bractwa Św Józefa o modlitwę za mojego Siostrzeńca Krzysia Padusa. (o modlitwę prosi Józef Rasiewicz)

-O wyleczenie z ciężkiej choroby bliskiej mi Oli oraz o szybkie rozwiązwiązanie problemów mojej przyjaciółki Agaty. (prosi Brat Michał)

-Z prośbą, aby Bóg zabrał od nas cierpienia i nieszczęścia, uwolnił od ciemiężycieli i dał łaskę zdrowia dla Doroty i Danuty. O Boże prowadzenie. (o modllitwę prosi Dorota)

-O zdrowie dla ks. Arkadiusza (prosi Brat Józef)

-O zostanie w mieszkaniu. (prosi Ewa)

-Za wstawienictwem św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa, o zdrowie duszy i ciała, o poprawę i nawrócenie (prosi Ania).

-Św.Józefie, powierzam Ci moja rodzine. Proś za nami w naszej trudnej sytuacji. (o modlitwę prosi Henryka)

-Św.Józefie, proś za nami Jezusa i Maryję, aby nasza sytuacja finansowa sie poprawiła. Uwolnij mnie od tego ciężaru, przez Twoje wstawiennictwo. Uproś mi możliwość szybkiej spłaty długów, znalezienia dobrej pracy, powrotu do domu. (prosi Henryka)

-O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodziny (prosi Ala)

-Św. Józefie przemieniaj nasze serca zwłaszcza Konrada i Joanny względem Pana Boga, przemieniaj nasze życie aby podobało się Panu naszemu i byśmy mogli otrzymać Jego błogosławieństwo. Św. Józefie spraw, aby moje problemy materialne zostały zakończone. (prosi Jolanta)

-Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. (prosi Urszula)