Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

-Proszę wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Bóg zapłać wszystkim. (prosi Grzegorz)

-Proszę o modlitwę w intencji tragicznie zmarłego Zbigniewa o Boże miłosierdzie dla niego. (prosi Zofia) 

-O zdrowie dla Jarosława chorego na depresję oraz w intencji Macieja, który jest w ciężkim stanie w śpiączce (prosi Ludwika)

-o zdrowie dla Andrzeja (prosi Brat Gerard),

-Święty Józefie przez Twe wstawiennictwo proszę Cię w intencji Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, a obecnie przeżywającej rekolekcje (30.11 - 2.12) prosząc o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla uczestników (prosi kleryk Paweł)

-Św. Józefie błagam usłysz prośbę moją o powrotu męża na święta Wigilii do domu, miłość między nami i szczęście w naszej rodzinie, nawrócenie oraz wierność .Spraw, abym moje urodziny spędziła z mężem i dziećmi oraz razem z mężem tańczyli na weselu. Św Józefie bądź opiekunem naszego małżeństwa i rodziny czuwaj nad nami i prowadź przez życie w wierze. (prosi Agnieszka)

-Za ludzi, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Zwłaszcza chorych, cierpiących, pokrzywdzonych, ubogich. O nawrócenie grzeszników zwłaszcza bardzo zatwardziałych oraz w Bogu wiadomej sprawie. O zdrowie dla Franciszka i jego rodziny. (prosi Krzysztof)

-Prosimy o modlitwę w sprawie znalezienia pracy umożliwiającej rozwiązanie problemów finansowych. (prosi Gosia i Janusz)

-Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla moich rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety, u której wyszły komplikacje podczas zabiegu. (prosi Dorota)

-Proszę o modlitwę w intencji mojego zmarłego brata Zbigniewa, o łaski miłosierdzia Bożego, przebaczenia ziemskich grzechów i łaskę życia wiecznego w pokoju i szczęściu wiecznym. (prosi Siostra)

-O uzdrowienie małżeństwa Ewy i Rafała, o wyjście z kryzysu, o dar szczerej rozmowy, umiejętność wzajemnego słuchania i zrozumienia, uzdrowienie ran u tego, co chore, o dar przebaczenia, o uwolnienie od nałogów i złych nawyków. (prosi Rafał)

-Proszę o cud uzdrowienia z choroby dla Rozalki, o nawrócenie dla Adama,Pawła i Joannę, za chorych na nerwicę Michała i Dawida, o znalezienie pomocy w długach rodziny Stanisława, o straż Aniołów w rodzinie Sabiny. (prosi Sabina)

-Prosze o modlitwę: o zdrowie dla dwóch córeczek z ciągłymi bólami brzucha (chory żołądek i jelita), jedna z nich choruje na cukrzycę typu1 oraz za najmłodszą córeczkę po urazie głowy. Także za męża ciężko pracującego, jedynego żywiciela rodziny aby Bóg go miał w swej opiece. (prosi Czcicielka)