Śp. Waldemar Szymainda

Z głębokim ludzkim żalem i nadzieją w Bogu pokładaną, przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Brata śp. Waldemara Szymainda, l. 58 z Opola-Wrzosek.
Czytaj więcej

Roraty ze św. Józefem

W wielu parafiach naszej diecezji tegoroczne roraty będą poświęcone osobie św. Józefa. Materiały przygotowała redakcja "Małego Gościa Niedzielnego". Wszystkich Braci zachęcamy do udziału w roratach, niech to będzie czas pięknych spotkań z Maryją i św. Józefem, aby przygotować się na przyjście Chrystusa. Czas adwentu niech zmobilizuje nas do dawania świadectwa i zachęty, aby stać się członkiem Bractwa.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie zapisów na rekolekcje

Rozpoczynamy zapisy na nasze zimowo-wiosenne rekolekcje, które odbędą się w Diecezjalnym Ośrodku Formacyjno-Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Skowronek” w Głuchołazach w terminie 9-11 lutego 2018 roku. Rozpoczęcie rekolekcji w piątek kolacją o godzinie 18.00, zakończenie w niedzielę obiadem ok. 13.00. Koszt uczestnictwa to 170 zł.

Czytaj więcej

Brat Józefowy vs. grzechy główne

W ostatni weekend listopada (od 24 do 26 listopada 2017 r.) do Ośrodka Formacyjno - Wypoczynkowego "Rybak" w Głębinowie przybyła 50 osobowa grupa naszych Braci, by podjąć się trudu zmagań w czasie rekolekcji.

Czytaj więcej